Українські іммігранти зустрілись з футболістами “Динамо”

Dinamo-kiyv-ta-immigrantiОстанній тренувальний день на зборах в Португалії вийшов для футболістів київського Динамо особливо насиченим.
Зустрічі з футболістами чекали українські емігранти в Португалії – представники Союзу українців Альгарве, що базується в містечку Фаро.

Зустріч з динамівцями була попередньо обговорена з головним тренером Валерієм Газзаєвим, тому несподіванкою для хлопців не стала. Але коли тебе обступають з усіх сторін, то мимоволі стає якось не по собі. Втім, до підвищеної уваги футболістам і тренерам Динамо не звикати, тому кожен терпляче розписувався і фотографувався з усіма бажаючими.

Особливою увагою у португальських емігрантів користувалися головний тренер Валерій Газзаєв, капітан команди Артем Мілевський та Андрій Шевченко. Не забували і про інших футболістів і тренерів, але більше за інших дісталося саме їм. Треба сказати, що представники Союзу добре підготувалися до зустрічі зі своїми улюбленцями. Командне фото, індивідуальні картки футболістів, футбольні м’ячі різних розмірів – все йшло в хід в гонитві за автографами динамівців.

Джерело: bigmir.net

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті