Євросоюз скасує візи для українців?

У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що на сесії Європарламенту в середу, 10 лютого, будуть прийняті базові документи, в яких чітко зафіксує необхідність прийняття дорожньої карти безвізового режиму між Україною та ЄС. Про це на брифінгу в Києві заявив глава МЗС України Петро Порошенко.

Міністр повідомив, що 10 лютого пройде сесія Європарламенту, на якій буде обговорюватися українське питання, співробітництво України та ЄС, її європейські перспективи.

“Я висловлюю надію, що в цих базових документах буде чітко зазначено, яка послідовність нашої роботи, яка послідовність нашої взаємодії з європейськими структурами і необхідність терміново підписати документ про дорожню карту безвізового режиму з ЄС”, – сказав Петро Порошенко.

Крім того, він сподівається, що на сесії буде відзначено серйозний прогрес на шляху підписання угоди про асоціацію, в тому числі про зону вільної торгівлі. ”Я вважаю, що український народ зробив все, щоб це відбулося найближчим часом. Сьогодні справа за політиками”, – підкреслив Петро Порошенко.

Джерело: http://job.ukr.net

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті