Шенгенська віза

Наразі 24 країни Європи є членами Шенгенської зони: Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія та Швеція.

Віза видана однією з країн Шенгенської угоди, є дійсною для в’їзду та пересування в усіх країнах, які підписали Шенгенську угоду. Втім, у виняткових випадках віза може обмежувати Вашу подорож лише деякими з Шенгенських країн.

Шенгенські візи можуть бути видані для одноразового або багаторазового в’їзду. Якщо Ви плануєте залишати Шенгенську територію під час Вашої подорожі, просіть багаторазову візу.

Щоб отримати Шенгенську візу, Ви маєте подати заяву до консульства країни, яка є Вашою головною країною призначення. Якщо основний пункт призначення важко визначити (Ви плануєте перебувати в кількох країнах Шенгенської угоди та провести приблизно однаковий термін часу в кожній з них), візу Ви маєте просити в консульстві країни, на територію якої Ви потрапите одразу після перетину Шенгенського кордону.

Всі країни-члени Шенгенської зони використовують уніфіковану форму заяви-анкети на оформлення візи.

Шенгенська віза має декілька типів та не кожна з них дає право працювати й провадити будь-яку іншу економічну діяльність під час поїздки. Детальніше

Шенгенська інформаційна система

Шенгенська інформаційна система (SIS) була створена в результаті домовленостей країн Шенгенської угоди про співробітництво з метою попередження й розслідування злочинів, а також попередження нелегального перебування громадян третіх країн на їхній території.

Перед оформленням Шенгенської візи в обов’язковому порядку проводиться перевірка в Шенгенській інформаційні системі. Якщо дані заявника присутні в переліку осіб, яким заборонений в’їзд, то віза може бути оформлена лише в надзвичайних ситуаціях.

Детальніше
Віза в Португалію

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті