Побережжя Португалії

beach 1Чим тільки не обдарувала природа 850-кілометрове узбережжя Португалії, яке омивається водами Атлантичного океану.

Красу цих місць так важко передати словами, а пляжі настільки несхожі один на одного, що найкраще приїхати сюди самому і переконатися в цьому на власні очі.
Пляжів тут велика кількість, а пісок – шовковистий і білосніжний. На півночі країни в провінції Мінью прохолода океану поєднується з теплотою місцевого гостинності і чистим повітрям гір та лісів. Уздовж усього узбережжя нескінченні піщані пляжі змінюються затишними бухточками, ідеальними для усамітнення закоханих.

Гучне пожвавлення всесвітньо відомих пляжів в околицях морської столиці країни Лісабона тут контрастує з тихою, дикою красою узбережжя провінції Алентежу.

Напевно Вам вже доводилося чути про узбережжі Алгарве. Нагадаємо тільки, що воно являє собою 150 кілометрів пляжів на будь-який смак, розкішні курорти, а найголовніше – сонце, яке тут світить 3 тисячі годин на рік.

Якщо Ви віддаєте перевагу активний відпочинок, кришталево-чисті води Атлантики, особливо, в районі острова Берленга, ідеальні для дайвінгу, а круті хвилі вздовж усього узбережжя користуються особливою репутацією у любителів серфінгу та віндсерфінгу у всій Європі.

Де, як не в приморських селах можна відкрити для себе справжню Португалію, адже саме там дбайливо зберігають традиції рибальського побуту. На закінчення, найприємніше: у Португалії Ви спробуєте саму смачну рибу у світі.

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті