Острова любові

ostriv_luboviАрхіпелаг Мадейра – це синонім витонченості та вишуканості, ідеальне місце для закоханих. У Фуншале сходіть на барвистий ринок Меркадо-душ-Лаврадоріш. Квіти, овочі, національні костюми торговок утворюють різноманітну, наповнену життям барвисту мозаїку.

Пройдіть кілька кроків і підніміться по канатній дорозі на гору Монті, щоб удвох насолодитися прекрасним видом на затоку та яхти, що біжать по хвилях. Потім тут, на вершині, продовжите вашу прогулянку і сходіть в дихаючий спокоєм чудовий тропічний сад Жардін-Тропікал-Монті-Палас.

У Рібейру-Фріу в природному парку Мадейри зробіть паузу і пообідайте в хорошій компанії серед чудових краєвидів реліктового лісу Лауріссілва, який зберігся ще з тих часів, коли сюди більше п’ятисот років тому вперше прибули португальці.

До або після обіду підніміться на вершину Піку-ду-Ареейру (1818 метрів над рівнем моря). Це третя за висотою точка острова. Стоячи на цій вершині над хмарами в самому серці Мадейри і милуючись фантастичними краєвидами, зізнайтеся один одному в любові.

Поверніться у Фуншал і помилуйтеся ще одним чудовим панорамним виглядом, але на цей раз з повітря під час прогулянки на вертольоті або ж під час вечірньої морської прогулянки, щоб побачити, як сонце, що заходить розфарбовує Мадейру в різні відтінки помаранчевого кольору. Ночуйте в одній із садиб, перебудованих під готель. Тут ви знайдете відмінну атмосферу, що розташовує до любові.

На наступний день вирушайте по морю на острів Порту-Санту. Це найкращий вибір для важливого моменту у вашому житті. Тут у затишному куточку Атлантики здійсніть прогулянку золотистим пляжем  і відчуйте особливий характер цього острова. Відкрийте райську насолоду, відчуття безтурботності та спокою під час розслаблюючих процедур в місцевій клініці таласотерапії.

У Кальета чудовий вид на пляж – прекрасний антураж для обіду, під час якого скажіть тост за чудові миті, які ви провели тут удвох. Продовжуйте ваше знайомство з островом Порту-Санту, сходіть до самої західної околиці острова і підніміться на оглядовий майданчик Мірадору-даш-Флоріш. Звідси помилуйтеся ще одним прекрасним видом на Мадейру, яка здалеку здається садом, що стоїть посередині моря.

ostriv_lubovi mapa

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті