Іграшки та звірі

Palasio-da-vilaДоставте задоволення всім членам вашої родини – рушайте в поїздку по околицях Лісабона подивитися на іграшки й на звірів. Почніть свій маршрут з відвідування Музею Іграшки в Сінтрі. Здійсніть з вашими дітьми подорож в часи дитинства і покажіть їм колекцію з понад 40 тисяч іграшок з усього світу, яку збирали протягом 50 років.

Картонні замки, які охороняють олов’яні солдатики, вишикувалися зовсім поряд із цілком реальним спорудою – Палац Паласіу-да-Віла. Гігантські димоходи конічної форми, що підносяться посеред історичного центру міста, не залишають жодних сумнівів. Зайдіть всередину і помилуйтеся чудовими залами палацу, які названі у відповідності з розписами на стелях: Гербовий зал, Лебединий зал, …

Після обіду в одному з ресторанчиків містечка вирушайте в Марфу. Чи знаєте ви, що карійон місцевого монастиря складається з 106 дзвонів? Помилуйтеся цим чудовим творінням і підіть в одну з найпрекрасніших бібліотек Європи.

Через село Кодесал ви потрапите в колишні королівські мисливські угіддя – Тапада-Насіонал – площею понад тисячу гектарів. Здійсніть прогулянку по цьому парку верхи або на міні поїзді і ви побачите, як то тут, то там з заростей визирають цікаві полохливі олені та кабани.  Нехай ваші діти спробують розглянути цих тварин серед заростей дерев. Щоб дізнатися більше про місцеву фауну, сходите в Музей Тапади. Обов’язково подивіться колекцію старовинних екіпажів.

Оскільки цей маршрут призначений більше для дітей, в Собрейру покажіть їм мініатюрне село, створене гончарним майстром Жузе Франку. Цегляні фігурки, виконані руками майстра, схоже не звертають ніякої уваги на глядачів і займаються своїми справами згідно з місцевими традиціями і звичаями. Після того, як ви дасте своїм дітям необхідні пояснення з приводу того, що вони бачать, дозвольте їм пограти трохи в сусідньому парку перш, ніж ви підете далі, в рибальське селище Ерісейра, де ви завершите цей день спогляданням прекрасного вигляду на море.

igrashki-ta-zviri mapa

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті