У Португалії грабіжники вбили самого популярного чаклуна

Агостіньо Мендес Морейра не зумів передбачити власну смерть.

У Португалії Морейра був одним з найуспішніших практикуючих чаклунів. До нього йшли за допомогою з найвіддаленіших куточків країни – Морейра користувався славою вправного лікаря людей і тварин.

Його тіло знайшли у спальні. Оголеного чаклуна зв’язали і довго мучили перед смертю. Дісталося і його 68-річному брату, яки страждав психічним розладом. Зараз він находтся в лікарні. Жителі селища Ріу-де-Моіньюш, де жили брати, перебувають в шоці і до цих пір не можуть повірити, що таке сталося. У Португалії чаклуни, ворожки, екстрасенси і знахарі користуються великою повагою. Щорічно проходять їхні з’їзди та зустрічі. Навіть ті, хто в них не вірить, вважають за краще це відкрито не демонструвати.

Поліція відпрацьовує дві версії – грабіж і помста. Морейра принципово не вимагав плату за свої послуги, але не відмовлявся від невеликих добровільних пожертвувань. Злочинці могли його катувати, щоб дізнатися, де він ховає гроші. Всі речі в будинку перевернуто догори дном, однак злочинці могли зробити це для маскування.

“Я приїхав у прибудову, і знайшов мертвого чаклуна з мішком на голові”, – розповів місцевий рознощик хліба.

Поховали чаклуна 25 жовтня. На кладовищі зібралися понад п’ятисот чоловік, повідомляє Сorreiomanha

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті