Вартість нерухомості у Португалії у III кварталі

NeruhomistСередня вартість житлової нерухомості в Португалії знизилася у III кварталі в порівнянні з попереднім, але залишилася стабільною в середньорічний динаміці.

Згідно з даними Національного інституту статистики (INE), у III кварталі 2009 р. середня вартість житлової нерухомості в Португалії склала 1164 євро за кв.м., пише португальське видання Jornal de Negocios. У сегменті житла, що будується вартість склала 1108 євро за кв.м.

Статистика показала, що загальнонаціональні ціни на португальське житло знизилися на 0,3% в порівнянні з попереднім кварталом, за підсумками якого було зафіксовано 1,7% зростання.

Незважаючи на невелике зниження в III кварталі, в середньорічний динаміці загальнонаціональні ціни на нерухомість залишилися на колишньому рівні, тобто практично не відбулося ніяких суттєвих змін у вартості португальського житла за останній рік.

Однак, у місті Алгарве середні ціни на нерухомість за останній рік знизилися на 4,3%. Тим не менш, в Алгарве середня вартість вілл та апартаментів знаходиться на позначці 1409 євро за кв.м. - це найвищий показник у країні.
Джерело: www.zagranhouse.ru

Детальніше про нерухомість у Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті