У пенсії відмовлено

pensiya12 травня Верховна Рада України не прийняла закон, згідно якого передбачалось надати українцям, які мешкають за кордоном, право на отримання пенсії.

Як повідомляється, за прийняття відповідного проекту Закону України Про внесення змін в Закон України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відносно гарантій соціального захисту громадян України, які знаходяться за її межами, в першому читанні проголосувало 119 народних депутатів із 421, зареєстрованних в сесійній залі.

Слід відмітити, що проектом закону передбачалось відмінити норму, згідно якої припинення виплати громадянину пенсії відбувалось на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

Крім цього, передбачалось відмінити норму, згідно якої під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому випадку, якщо це передбачено міжнародним договором України, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України.

Джерело: Навігатор

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті