Шлюб як спосіб легалізації

shlub-za-groshiНа початку березня затримано членів злочинної організації, що займалася оформленням фіктивних шлюбів з метою легалізації іноземців. Очолювали злочинне угруповання чотири брата родом з Пакистану. Усього правоохоронні органи висунули звинувачення в причетності до оформлення нелегальних шлюбів і пособництві нелегальної міграції 137 обвинуваченим, серед яких є директор РАГСу міста Гондомар Марія Жозе і співробітник соціальної служби Лісабона Айреш Алмейду. Відповідно до обвинувального висновку, Марія Жозе і була основною фігурою злочинного угруповання.

Члени угрупування ретельно підбирали «наречених». Як правило, це були молоді дівчата з малозабезпечених сімей з поганим матеріальним становищем. Натомість на згоду вийти заміж за незнайомця дівчата отримували від 500 до 2 тис. євро. У свою чергу, іноземцю, який обзаводився португальської дружиною, доводилося викладати від 5 до 10 тис. євро. До того ж, хитромудрі шахраї вимагали кожен місяць суми менші – поки «клієнт» не отримував легалізацію. У більшості випадків, після того як іноземним громадянам вдавалося врегулювати своє становище за рахунок шлюбу з громадянками Португалії, вони виїжджали за межі країни – в Іспанію або Францію.

Однак фіктивними шлюбами поле діяльності угруповання на буйної ниві легалізації не обмежувалося. Заповзятливим пакистанським братам вдалося залучити в свою злочинну мережу співробітника соціальних служб, за допомогою якого вони добивалися фальшивих декларацій про оплату соціального податку на ім’я фіктивних фірм, які були ними ж створені, і таким чином їм вдавалося легалізувати іммігрантів. Даний тип послуги обходився нелегалам в суму близько 5 тис. євро.

Не можна не відзначити, що після вступу в силу закону про громадянство фіктивні шлюби з кожним днем стають все «популярнішим». Наприклад, серед наших співвітчизників «у моді» фіктивні шлюби серед двоюрідних родичів (в Португалії це дозволено). Останнім часом безліч вихідців з країн колишнього СРСР, користуючись тим, що вже стали громадянами Євросоюзу пропонують «шлюбні послуги» своїм же співвітчизникам, які нелегально проживають в інших країнах ЄС. Так, на сьогоднішній день португальські громадяни молдавського і українського походження дуже затребувані в Італії, де, як відомо, багато нелегальних іммігрантів, а легалізацію роздобути – вельми проблематично.

Право на возз’єднання з членами сім’ї
Джерело: Маяк Португалии

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті