Робота

migracia

Велика кількість українців, в першу чергу з західних регіонів, шукає й знаходить роботу за кордоном. Згідно експертним даним, кількість українців у Португалії налічує 250 тисяч чоловік. Нажаль, наша держава зараз не має можливості забезпечити своїх громадян робочими місцями. Стримати цей природній процес неможливо, а згідно Звіту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Свобода та пересування: як міграція населення може стимулювати розвиток людського потенціалу в світі та Україні» – навряд чи й потрібно.

В результаті еміграції ви стаєте більш обізнаним, зможете підвищити власний прибуток та умови життя вашої родини, отримати медичну допомогу та додаткову освіту. А найважливіше – це можливість вирішувати на свій розсуд, де жити, – що є ключовим елементом свобод та прав людини.

Однак, всі ці можливості отримання певного зиску від роботи за кордоном значною мірою залежать від умов, за яких відбуватися ваше працевлаштування. Фінансові витрати можуть бути порівняно високими; до того ж переїзд неминуче спричиняє невизначеність та розлучення з сім’єю. Обмеженість ресурсів, брак інформації, необхідність витрачати багато часу на оформлення великої кількості офіційних паперів, а також перешкоди на шляху до нового місця перебування часто стримують більшість людей.

Доступ до інформації, який зараз ви вже маєте, обов’язково допоможе. Але все залежить від вас.

Ми будемо рекомендувати лише офіційний шлях працевлаштування, тому що тільки він надасть вам правовий захист та соціальну допомогу. Але, ця інформація також буде корисна, якщо ви все ж таки обрали шлях нелегальної міграції. Однак, в такому разі, ви залишаєтесь беззахисним від зловживань з боку роботодавців та постійно будете примушені побоюватись, що вас заарештує поліція під час виконання своїх робочих обов’язків.

Дивиться у майбутнє з посмішкою й вам пощастить.

Особливості працевлаштування іммігрантів
Пошук роботодавця
Отримання візи

Робота в Києві: вакансії та резюме

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті