Права дітей іммігрантів

diti20 листопада цього року буде відзначатися 20-та річниця опублікування Конвенції ООН про права дитини. Як зазначив голова Комітету Португалії з захисту прав підлітків Армандо Леандро в інтерв’ю кореспонденту Сіньхуа, сьогодні у Португалії створено комплексну трирівневу систему захисту прав дітей та підлітків.

Система першого рівня – це основна система, що охоплює найбільш широке коло структур. Вона створена урядовими структурами освіти, охорони здоров’я, соціального страхування та неурядовими організаціями. А. Леандро підкреслив важливе значення системи першого рівня, відзначивши, що зазначені структури вчасно надають допомогу, головним чином дітям, що знаходяться в тяжкому стані, а також приймають превентивні заходи, що захищають права дітей.

289 місцевих комітетів Португалії з захисту прав підлітків – система другого рівня. До їх складу входять, головним чином, органи місцевих урядів. Ці комітети можуть розробляти та приймати відповідні заходи, що стосуються питань, які виникають у сфері захисту прав дітей. Система третього рівня – суди, що повинні вирішувати ті питання, які не вдалося ефективно вирішити на основі систем першого та другого рівнів.
Найбільш серйозне питання, що пов’язане з дітьми у Португалії – приділення їм недостатньої уваги у сферах охорони здоров’я, психології та освіти. Одна з головних причин – життя у злиднях.

«Португалія – країна, в структурі населення якої багато іммігрантів. Але організації із захисту прав дітей виявляють однаковий підхід до дітей своєї країни та дітей іммігрантів. Всі діти, що проживають у Португалії, мають однакові права. Ми досягли успіхів у сфері захисту прав дітей, проте повинні оптимізувати свою діяльність у ряді областей. Також, висловлюю надію на зміцнення інтернет-безпеки та заявляю, що уряд та організації із захисту прав дітей мають активізувати співпрацю із ЗМІ в питанні захисту прав дітей на зображення та таємницю приватного життя. Для того, щоб усе суспільство звернуло увагу на права дітей, зусилля повинен докласти кожен з нас», – зазначив А. Леандро.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті