Подарунки на Різдво

knigiВідповідно до опитування, в Португалії, де середній рівень освіти становить сім класів, а вчений ступінь шанується нарівні з високим церковним саном, книги залишаються кращим подарунком на Різдво.

Книги найчастіше згадувалися у списках подарунків і для членів сім’ї, і для підлітків. Лише дітям молодше 12 років португальці вважають за краще, перш за все, вручати на Різдво розвиваючі та освітні ігри. Але й тут книги зайняли почесне друге місце.

У всіх вікових категоріях популярністю користуються також одяг та музичні лазерні диски. Але є й цілком зрозумілі відмінності. Дорослим і підліткам частенько дістаються косметичні товари, а дітям – іграшки.

Чимало в Португалії і тих, хто вважає за краще не забивати голову пошуками подарунків, а вручає рідним і близьким чек або просто дає гроші. Цікаво, що ці два види “ліквідних подарунків” набагато частіше робляться підліткам. Якщо в “дорослому” списку вони стоять на восьмому і дев’ятому місцях, то в підлітковому – на четвертому та п’ятому.

Економічна криза змусила португальців шукати шляхи скорочення витрат, у тому числі й на Різдво. Цього року вони дарували на два подарунки менше, ніж роком раніше. Були й ті, хто намагався заощадити за рахунок способу придбання товару. Частина зробила це через Інтернет, але так надійшли лише три відсотки. Більшість португальців заявили, що купувати за очі, не помацавши товар, вони не можуть, тому економія для них полягала в тому, що замість спеціалізованих магазинів або бутиків, вони вирушили в супермаркети.

Але найбільш радикальний спосіб, як повідомляє SiteUA, зниження різдвяних витрат обрали ті, хто придбав подарунки на аукціоні, що влаштовується в переддень свят поштою. На розпродаж виставляється вміст посилок, за якими ніхто не з’явився протягом місяця-двох (термін очікування залежить від типу поштового відправлення). Подібні аукціони проводяться тричі на рік, але саме грудневий викликав ажіотаж. Багато учасників не приховували, що вирішили скористатися нагодою і спробувати купити подарунки дешевше.

Право на возз’єднання з членами родини в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті