План захисту дітей-іммігрантів

zashita-detejЄвропейська комісія ухвалила план заходів щодо поліпшення захисту прав неповнолітніх іммігрантів, що прибувають до країн Євросоюзу без супроводу дорослих. У проекті йдеться про необхідність узгоджених дій щодо встановлення осіб неповнолітніх іммігрантів та прийняття рішень про їх подальшу долю максимум протягом 6 місяців.

Війни, локальні конфлікти, убогість, природні лиха, дискримінація спонукають батьків у багатьох бідних країн відправляти своїх дітей в розвинені держави в пошуках кращого життя. Число неповнолітніх іммігрантів зростає в Євросоюзі з кожним роком.

За даними європейського комісара з внутрішніх справ Сесілії Мальмстрем, в країнах ЄС може бути 50-100 тис. дітей-іммігрантів, які не супроводжуються дорослими. Багато з них стають жертвами сучасних работоргівців: “У деяких країнах Союзу діти після прибуття відразу просять притулку. Тоді ми точно знаємо, скільки їх і де вони. В інших країнах вони розсіюються, переміщуються, і лише через час, і зовсім не обов’язково, звертаються за притулком. Тому в ряді країн є проблема встановлення особи дітей”.

Новий план вимагає від влади країн-учасниць Євросоюзу гідного поводження з малолітніми іммігрантами та гарантій їх безпечного повернення в сім’ї, якщо приймається рішення про висилку на батьківщину.

Джерело: Навігатор

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті