План інтеграції іммігрантів

Міністр презіденції Педро Перейра да Сілва підтвердив, що уряд розробляє новий загальнонаціональний план інтеграції іммігрантів.

Нагадаємо, що перший план інтеграції передбачав виконання 122 заходів щодо інтеграції іммігрантів у суспільство, і для виконання цих заходів були залучені 13 міністерств. За словами міністра, дана практика цілком виправдала себе, і рівень виконання передбачених заходів, дуже високий.

«Досвід показав, що подібні проекти є інструментом координації та мобілізації громадської політики. І тому наші амбіції будуть здійснені за допомогою реалізації другого плану з інтеграції іммігрантів, який починається в 2010 р. і повинен бути виконаний до 2013»,- сказав міністр.

Міністр не уточнив, які саме заходи будуть включені в новий план, але згадав при цьому такі питання, як освіта дітей іммігрантів та перекваліфікацію дорослих. У новому плані також буде продовжена робота з удосконалення доступу іммігрантів до всіх видів соціальних прав. Окремо міністр підкреслив, що в новий план будуть включені заходи, які пов’язані з цивільних і політичних участю іммігрантів у суспільному житті Португалії.

На день пізніше, на позачерговому засіданні парламентської комісії з конституційних питань, Педру Перейра да Сілва, вперше (на рівні парламенту) підняв питання про визнання політичного права за іммігрантами. За пропозицією міністра, іммігрантам, які проживають в країні легально більше 5 років, має бути надано право брати участь у виборах місцевої влади.

Також “Маяк Португалии” повідомляє, що на цьому тижні міністерство освіти і SEF оголосили про початок вельми цікавого спільного проекту: «SEF Vai à Escola – SEF йде до школи». Проект призначений для видачі або продовження дозволу на проживання іммігрантам, які відвідують школу. Як заявив, генеральний директор SEF Мануел Палуш, мета проекту полягає у залученні іммігрантів до відвідування навчальних закладів. Синьйор Палуш запевнив, що його відомство всіма способами буде сприяти легалізації іммігрантів, що бажають отримати освіту.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті