Перспективи Європи

BarrozuДемократія може “впасти” у Греції, Іспанії та Португалії, якщо для боротьби з борговими кризою не будуть вжиті термінові заходи, пише Daily Mail, посилаючись на висловлювання голови Єврокомісії.

Виступаючи перед главами профспілок минулого тижня, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу виклав “апокаліпсичну” картину, відповідно до якої країни, порушені кризою, можуть стати жертвами військових переворотів або народних заворушень в момент підйому процентних ставок і краху державних служб у зв’язку з відсутністю коштів у державах, пише автор статті Джейсон Гроувс.

Джон Монкс, голова Європейської конфедерації профспілок, заявив, що “шокований” попередженнями Баррозу, колишнього прем’єр-міністра Португалії.

“У мене була розмова з Баррозу минулої п’ятниці про те, що робити з Грецією, Іспанією і Португалією і з іншими країнами, і його посил був ясний: “Якщо вони не проведуть пакет суворих заходів, ці країни можуть просто припинити своє існування в тому вигляді, який ми називаємо демократією. У них немає вибору, ось у чому справа”, – сказав Монкс.

“Він був дуже, дуже схвильований. Він шокував нас апокаліпсичним баченням демократій в Європі, що руйнуються через свою заборгованость”, – додав він.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті