Переклад на португальську по телефону

operatorЗ кожним днем до даної служби STT звертаються все більше і більше іммігрантів. За словами керівника служби Соні Алмада, в минулому році щомісячно по допомогу щомісячно зверталися в середньому 72 іммігранта.

Суть проекту в тому, що у разі необхідності іммігрант, який відчуває труднощі у спілкуванні португальською, звертаючись до одного з державних або будь-яких інших установ, може попросити службовця скористатися послугами STT. Зателефонувавши до служби, ви можете викласти свою проблему на одному з 60 мов, переклади яких надаються в STT. Серед них є й українська.

За словами Соні Алмейда, величезним успіхом служба користується серед медустанов. Маючи на увазі специфічну термінологію і важливість для іммігранта точно пояснити лікарю свою проблему, STT в цьому випадку є швидким і ефективним вирішенням проблеми.

Служба вельми добре показала себе в період, коли по країні розгулював так званий «свинячий» грип. Після цього Міністерство охорони здоров’я навіть розповсюдило інформаційну ноту серед всіх медустанов країни про послуги, що надається службою STT.

Так що якщо у ви не можете пояснити свою проблему співробітнику SEF, Seg. Social, IEFP, тощо, до вас по допомогу завжди прийде служба STT. Телефонуйте у робочі дні з 08:30 до 20:30 за телефоном linha SOS Imigrante-808257257.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь




stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті