Палити цигарки дорого

cigarkaУ минулому 2009 році в Португалії знизився обсяг продажу тютюнових виробів.

Відповідно до повідомлення податкової служби Португалії, до державної скарбниці у вигляді податків на тютюнові вироби надійшло на 93 млн. євро менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Причому, як повідомляє «Маяк Португалии», зниження обсягу продажу тютюнових виробів було зареєстровано і в 2008 р. – на 15% у порівнянні з 2007р. На думку фахівців, це пояснюється вступом у силу закону, за яким палити в громадських місцях забороняється.

Нагадаємо, що Португалія ввела згадані обмеження з 1 січня 2008 р. Варто підкреслити, що ще одним поясненням зниження продажів стало підвищення вартості сигарет. За останні роки роздрібна ціна тютюнових виробів підвищилася більш ніж на 25%!

Цього року тим, хто так і не зміг відмовитися від шкідливої звички, доведеться виділити з сімейного чи особистого бюджету в середньому на 10 євроцентів більше за кожну пачку.

Підвищення цін торкнеться всіх марок. На сьогоднішній день відомо, що такі марки як Marlboro, SG Ventil, Camel, SG Filtro, LM незабаром подорожчають на 8-12 євроцентів. Якщо взяти, наприклад, вартість пачки Marlboro, яка буде коштувати 3,6 євро, і прикинути, що ви в середньому викурюєте 1 пачку на день, то за рік вам доведеться викласти на це сумнівне задоволення 1 тис. 315 євро. А за 50 років – близько 70 тис. євро!

Відзначимо, що, згідно з економічними прогнозами, до 2012 р. за пачку сигарет доведеться платити більше чотирьох євро.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті