Новий Hilton у Португалії

Hilton u PortugaliiHilton Worldwide підписав угоду з HN Group про відкриття готелю Hilton в Алворе, що в західній частині провінції Алгарве у Португалії. Новий Hilton Alvor, відкриття якого призначено на 2012 рік, буде мати один з найкращих видів на море, повідомляє Hotels.su

Готель буде розташований на території парку з видами на чудовий пляж Алвора. Комплекс матиме 174 номери, ресторан з відкритою зоною для вечері на свіжому повітрі, два бари, зал для організації заходів, спа та фітнес-центр, кілька відкритих басейнів, магазини та конференц-зали загальною площею понад 500 кв. метрів.

«Розташований у західній частині Алгарве, Алвор був важливим портом протягом «мавританського» періоду. Цей район відомий кліматичними умовами, ефектною береговою зоною та чарівним селищем Алвор, місцевий колорит якого складають вузькі вулички, безліч ресторанів, магазинів та барів», – говорить керівник HN Group Ракеш Канабар.

Зараз Hilton Worldwid керує тількі одним готелем у Португалії: це Hilton Vilamoura As Cascatas Golf Resort & Spa в районі Віламура (на фото).

Детальніше про відпочинок в Португалії або готелі в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті