Новий готель The Yeatman

dolina-richki-DouroThe Yeatman – винний готель класу “люкс” розкриває свої двері 5 липня в португальському місті Порту. Готель, який належить корпорації Fladgate Partnership, побудовано на пагорбі в історичному районі Віла-Нова-де-Гайя, на південному березі річки Доуро. Навколо готелю, на площі в 2,5 гектара, розкинулися сади.

До послуг гостей – два панорамних басейна, причому один з них, закритий, безпосередньо пов’язаний зі спа-центром. У готелі 82 просторих номери: 70 стандартних і 12 сьютів. У кожному є окремий балкон, звідки гості можуть милуватися вражаючою панорамою на річку Дуро та історичний центр міста.

Проте родзинка Yeatman в іншому, а саме у широкому асортименті португальських вин (і знаменитий місцевий портвейн не є винятком). У комфортабельному однойменному ресторані гості зможуть скуштувати страви національної португальської кухні кухні.

У готелі є і закрита їдальня, яка розташована прямо у винному погребі. Тут можна приймати VIP-гостей під час закритих прийомів і накривати романтичні вечері на двох. У спеціальному кабінеті-бібліотеці гості можуть викурити сигару і вивчати книги, які присвячені винам та історії Португалії.
Для бізнес-туристів в готелі обладнано 11 залів для проведення переговорів і зустрічей.

Джерело: РИА Новости

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті