Незаконна міграція з Молдови

KamerzanПосол Республіки Молдова в Португалії Михайло Камерзан (на фото), який 04 грудня відкликаний з посади, поряд з трьома іншими колишніми молдавськими дипломатами, підозрюється в зв’язках зі злочинним угрупуванням, яке займається організацією незаконної імміграції, передає Info-Prim Neo з посиланням на онлайн-версію португальського видання Diario de Noticias.

Департамент розслідувань та кримінального слідства Португалії порушив за цим фактом кримінальні справи проти 28 чоловік, проте четверо дипломатів змогли уникнути звинувачень завдяки наявній у них імунітету.

Усі четверо підозрюються в пасивній корупції, перевищенні повноважень та підробці документів. Крім Михайла Камерзана, який раніше займав пост віце-спікера парламенту Республіки Молдова, у розслідуванні фігурують імена консула Е. Мунтяну, першого секретаря посольства Н. Опря, а також І. Паваленку, посада якого видання не уточнює.

Слідство вже довело, що даною злочинною організацією керувала громадянка Молдови Доріна Тінтюк – голова міжнародної асоціації імені Міхая Емінеску, яка, будучи перекладачем посольства, мала доступ до документів та печаток дипломатичної місії. Стверджується, що саме через цю асоціацію Доріна Тінтюк легалізували громадян Молдови та оформляла їм офіційні документи для отримання права на проживання та працевлаштування в Португалії за певну плату.

Під час обшуку квартири перекладачки португальська поліція конфіскувала велику кількість офіційних печаток і штампів Молдови, які могли бути використані для оформлення різних документів щодо легалізації іммігрантів.

Віза в Португалію для громадян України
Посольство Португалії в Україні

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті