Нерухомість

Нерухомість на березі Атлантичного океану приваблива як в особистому, так й в корпоративному та інвестиційному плані:

  1. Можливість проводити відпустку та канікули у власному будинку на тихому, безпечний та екологічно чистому узбережжі океану
  2. Суттєве спрощення в отриманні Шенгенської візи (перелік документів)
  3. Інвестиційні програми (в т.ч. короткострокові, для подальшого перепродажу, здача в оренду)
  4. Організація ділових зустрічей, переговорів, презентацій та корпоративних заходів, тренінгів, MICE програми, що дозволить поєднати роботу з відпочинком

У Португалії будь-яка фізична або юридична особа має можливість придбати нерухомість, бізнес, заснувати акціонерне товариство, бути акціонером або головою цього товариства. Іноземці без всяких обмежень можуть купувати нерухомість як житлову, так і комерційну.
Після вибору об’єкта нерухомості та прийняття Вами рішення про придбання, складається контракт купівлі-продажу, у якому, в тому числі, зазначається спосіб оплати, а при необхідності, умови придбання у кредит.
Цей документ на право володіння власністю підписується продавцем та покупцем в нотаріальній конторі, а після сплати вартості нерухомості, податків та іншіх видатків останньому видається Нотаріальна звичайна копія купчої. За бажанням покупця в документ може бути додано ім’я не тільки одного власника, але і всієї його родини.

Далі, купча подається до Conservatória de Registo Predial для реєстрації власника та останньої перевірки правильності оформлення. Після закінчення 1,5 – 3 місяців (термін встановлюється установою) покупець отримує на руки головний офіційний документ Escritura Publica (зареєстрований оригінал купчої), якому присвоюється власний реєстраційний номер.

Далі необхідно буде укласти угоду на комунальні послуги, які будуть оплачуватися з вашого розрахункового рахунку. Телефон, інтернет, сигналізація встановлюється за 1-2 тижні. Краще відразу застрахувати житло. Вартість страховки 150-250 євро на рік.

Продати нерухомість має право тільки сам власник або ж особа, що має, відповідно, від нього нотаріально завірене доручення. Як правило, право продажу довіряється агентствам, у цьому випадку агентство повинно мати відповідну ліцензію.

Додаткову інформацію щодо нерухомості у Португалії ви маєте можливість отримати у рубриці Новини, безпосередньо в агенціях нерухомості або на виставці “Міжнародна нерухомість”.

stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті