Народжуваність падає

nemovlayВлада муніципалітету Marinha Grande з липня цього року будуть видавати кожній сім’ї, в якій народиться дитина, 1000 євро.

Рішення направлено не тільки на підвищення рівня народжуваності, а й на допомогу місцевим комерційним структурам. Справа в тому, що допомога сім’ям буде надаватися не грошима, а талонами, які дозволять купувати певні товари в місцевих магазинах. Як відзначили в муніципалітеті, ця допомога буде надана кожній сім’ї без винятку, незалежно від доходу сім’ї.

Влада планує низку інших заходів щодо стимулювання народжуваності в регіоні. Наприклад, враховуючи, що величезна кількість громадян працює за системою декількох робочих змін, муніципалітет веде переговори про відкриття дитячих садочків, які працюватимуть цілодобово. У 2009 р. в районі Marinha Grande народилося трохи більше трьохсот немовлят – що дуже і дуже мало.

«Маяк Португалии» відзначає, що згідно з недавно опублікованими офіційними статистичними даними, що стосуються демографії країни, за 2008 р. приріст населення був на 0,09% більше, ніж у 2007-му – не завдяки рівню народжуваності, а за рахунок приїзду в країну іммігрантів.

Згідно статистики, у 2008 р. населення Португалії складало 10 млн. 627 тис. 250 чоловік. З кожним роком сім’ї вирішуються на народження дітей у більш зрілому віці, а сім’ї, в яких народжуються 3-4 дітей, стають рідкістю. Останнім часом молодь Португалії не поспішає вступати в офіційний шлюб: середній вік громадян, які зважилися зв’язати себе сімейними узами – 30 років у чоловіків і 28 у жінок.

Возз’єднання сім’ї в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті