Надійність – головний козир португальської нерухомості

Португальська нерухомість в останній час є однією з найбільш популярних у Європі. Стабільність в Португалії висувається на перший план як одна з привабливих рис для іноземних інвесторів.

«Португалія продовжує процвітати, зосереджуючи свої пропозиції для все більш і більш заможної клієнтури», – повідомляє видання Daily Mail. Ускладнені правила для будівництва нових об’єктів, а також концентрація Португалії на більш заможних покупців нерухомості означає, що країна звертається до тих, хто шукає надійні інвестиції.
Як відомо, британці набагато більше за інших роблять акцент на традиційних ринках, де вони можуть почувати себе в безпеці, і те, що вони цікавляться ринком нерухомості Португалії, відповідно, може слугувати своєрідним орієнтиром для інших.
Крім того, зараз під час кризи вигідно купувати нерухомість, яка істотно впала в ціні за останні пару років, тому що є висока ймовірність того, що вона буде рости в ціні в найближчі роки.
Світова фінансова криза на дуже сильно змінили ринок нерухомості Португалії, на відміну від багатьох європейських країн.
Економіка Португалії вийшла з рецесії в другому кварталі 2009 року, а ціни на нерухомість також показали зростання (більш ніж на 1% відповідно до індексу Knight Frank). На думку аналітиків, в 2010 році ціни на нерухомість в Португалії будуть тільки рости, що робить її привабливою країною для інвестицій у нерухомість на найближчі 5 років.
Далекоглядні британці, як повідомляє ZagranHouse, зосередили свою увагу на покупці нерухомості в Алгарве, де розкішні вілли зараз можна знайти за цінами на 40% нижчі за ті, що були встановлені на аналогічні об’єкти нерухомості на піку в 2007 році.

Докладніше про нерухомість в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь




stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті