Міграція це еміграція + імміграція

migraciaЗначення слів «еміграція» та «імміграція» досить часто плутають, що не дуже дивно, оскільки це один і той же процесс, тільки з різних сторін. Все залежить від того, з якого боку кордону на це дивитися. Простіше, звичайно, говорити «міграція». Однак розберемося, що є що і з якого боку.

Міграція – поняття, що спочатку використовувалася в орнітології (наука про птахів), згодом стало означати і людські переміщення, яке пов’язано зі зміною постійного місця проживання.

Мігрантами називають людей, які в силу тих чи інших причин залишають своє звичайне місце мешкання та їдуть влаштовуватися на нове, або проводять час в нескінченних переїздах. Походить слово від латинського дієслова migrare – пересуватися з одного місця в інше. Префіксальним способом утворені слова «еміграція» та «імміграція». Перше – з використанням префіксу ex – «поза, назовні»: emigrare — висуватися, від’їжджати. Очевидно, що того, хто їде з країни, називають емігрантом. Друге слово утворено за допомогою приставки im – «в, всередину»: imigrare— вселятися, в’їжджати. Тобто людину, яка приїхала до країни, варто називати іммігрантом, а не «понаїхали тут», як це іноді можливо почути.
Виходячи з усього вищевикладеного, робимо висновок, що незаконними найчастіше бувають все-таки іммігранти, а не емігранти. Наостанок ще раз звертаємо увагу, що в слові «емігрант» пишеться одна буква «м», в «іммігрант» – подвоєна.

Робота в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті