Мати Сандри Зарубіна направили до наркологічної лікарні, але вона відмовилася від лікування

Наталі Зарубіна, яка в травні 2009 року відсудила свою шестирічну дочку Сандру в Португалії у прийомних батьків, пропонують лікуватися від алкоголізму в наркологічній клініці. 34-річна Наталія, незважаючи на очевидну всім оточуючим хвороба, відмовляється визнати, що вона регулярно п’є, і лікуватися не хоче.
Сама Сандра, як повідомляє NEWSru.com, продовжує адаптуватися в нових для себе умовах села Пречисте Первомайського району Ярославської області, куди її привезли з Португалії. Вона відвідує дитячий садок і швидко забуває португальську мову. У Сандри з’явилися подружки, з нею займаються логопед та психолог.
Проте в адміністрації району визнають, що проблеми Наталії Зарубіна з алкоголем дуже серйозні. Жінці дали направлення до обласної наркологічної лікарні, надавши їй окрему палату. Однак така пропозиція обурила Наталю, і вона від нього відмовилася.
У Пречистої проживають батьки, брат і старша дочка Наталії Зарубіна. У будинку разом з нею також живе співмешканець Олексій, який не працює. Як розповів газеті начальник сільського відділення міліції Олександр Мягков, на Зарубіну скаржаться сусіди. За їхніми словами, в п’яному стані вона влаштовує бешкети.
За даними місцевого відділу опіки, зокрема, 15 вересня Наталія прийшла за Сандрою в дитячий сад в нетверезому стані. Співробітники дошкільної установи, побачивши характерні ознаки п’яної людини, матері дитини не віддали. У відповідь та влаштувала скандал, але врешті-решт дівчинку додому забрала бабуся Ольга Іванівна.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті