Маршрути здоров’я для іммігрантів

Pass_SaudeЗ 5 по 17 квітня в Лісабоні відбудеться чергова акція проекту «Маршрути здоров’я для іммігрантів – Roteiros de Saude para Todos os Imigrantes».

Протягом майже двох тижнів іммігранти, незалежно від легального статусу, зможуть безкоштовно скористатися послугами професійних фахівців в області охорони здоров’я. Зокрема, проконсультуватися з лікарями і отримати відповіді на цікаві для них питання, пов’язані зі здоров’ям матері і дитини, а також стосуються захворювань дихальних шляхів (особливо туберкульоз).

Акція «Маршрути Здоров’я для іммігрантів» організована за підтримки численних організацій, серед яких Santa Casa da Misericórdia de Lisboa (SCML), Câmara Municipal de Lisboa (CML), Alto-Comissariado para a Imigração e Diálogo Inter-Cultural (ACIDI), Alto Comissariado da Saúde та ін. Крім цього, іммігрантам буде представлена можливість отримати відповіді на ряд інших питань, пов’язаних з імміграційним законодавством, вирішити свої юридичні проблеми.

Акція буде проходити в Лісабоні в наступних районах: Benfica, Carnide і S. Domingos de Benfica.

Організатори підготували для іммігрантів великий інформаційний матеріал на різних мовах, у тому числі українською та російською. Тим, хто візьме участь в акції, буде виданий символічний паспорт іммігранта, в якому можна знайти корисну інформацію і потрібні контакти.

Подробиці www.scml.pt/roteiros
Джерело: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті