Курорт для алкоголіків і наркоманів

RenovatioПерший в Європі курорт для алкоголіків Sober Holidays Renovatio відкривається в квітні 2010 року в Португалії. Вілла XIX століття, що розташована в південній провінції Алгарве біля міста Фаро, готова надати гостям всі умови для підтримки на шляху до одужання від алкогольної залежності.

За задумом адміністрації, курорт Renovatio призначений для людей, які бажають вести тверезий спосіб життя і потребують в суспільстві собі подібних, щоб утриматися від спокуси знову випити. Курорт оголошено зоною, вільною від алкоголю, а відпочивальники зможуть, якщо побажають, відвідувати спеціальні заняття, три рази в день засідання товариства Анонімних Алкоголіків, два рази на тиждень – Анонімних Наркоманів і один раз – Анонімних азартних гравців.

Для людей, які знаходяться на початку відновлення від алкогольної або наркотичної залежності, дуже важливо мати можливість відпочити в безпечному середовищі, поділився з журналістами один з членів суспільства Анонімних Алкоголіків. У Європі практично неможливо знайти готель чи курорт, де немає алкоголю, де ніхто і ніщо не буде нагадувати про спокуси. Багато людей, котрі стали на правильний шлях, через це відмовляються від відпочинку і по багато років не подорожують. Renovaitо надасть їм безпечне місце для відпустки.

Крім засідань анонімних груп підтримки, туристам, які прибули на новий курорт, буде чим зайнятися – неподалік від курорту знаходяться 14 полів для гольфу, можна покататися на велосипедах і пограти в теніс, здійснювати прогулянки по горах.
Щоб не допустити зривів, на курорт будуть запрошувати лише тих туристів, які «перебувають у зав’язці» вже більше 60 днів. Вартість перебування в Renovatio починається від 395 євро за три ночі і 595 євро за п’ять ночей за схемою All Inclusiv.

Традиційно Португалія славиться зовсім іншим видом туризму, тут популярні винні тури, особливо в північних провінціях. Крім того, стародавня столиця Португалії Порто є столицею портвейну і саме сюди приїжджають десятки тисяч туристів з усіх країн світу, щоб розкуштувати це чудове вино.

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел, де нажаль була зроблена помилка у назві зазначеного курорту, а саме: замість Sober Holidays Renovatio назва Renovaito.

Туризм у Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті