Календар культурних заходів в Алгарве у 2010

dolphin-boat-algarveТуристичний комітет Алгарве опублікував календар заходів в рамках культурного сезону Allgarve-2010. Організатори проводять його вже четвертий рік поспіль. Насолодитися різноманітними розвагами можна буде з березня по грудень.

У програму сезону входять концерти, виставки, кулінарні тижні, спорт та багато іншого. Серед найбільш очікуваних заходів можна назвати ралі Vodafone Rally на кубок Португалії, яке пройде з 28 по 30 травня на стадіоні Алгарве. Також шанувальники авто і мотоспорту зможуть підтримати учасників гонки World Touring Car Championship на автодромі регіону 3 та 4 липня. А з 14 по 18 жовтня Алгарве запрошує всіх шанувальників гри в гольф на чемпіонат Portugal Golf Masters.

Не забули організатори Allgarve-2010 й про меломанів. Виступ Діани Рівз, американської джазової виконавиці та лауреата премії Grammy, відбудеться 16 травня в Портімане. Гастрономічні туристи теж не будуть нудьгувати. З 10 по 15 серпня район Ольяу проведе кулінарний фестиваль, присвячений страв з морепродуктів. Це також дасть можливість познайомитися з місцевою кухнею, яка ґрунтується на дарах моря.

Детальніше
Джерело: turizm.ru

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь




stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті