Ініціатива Різноманіття

Міжнародна організація з міграції презентує електронні листівки з розвитку культурного діалогу та культурного різноманіття в Україні.

Таку серію листівок було створено для того, щоб люди дізналися більше про добропорядних особистостей, відкритих до інших та здатних допомагати людям за скрутних обставин. Кожна з листівок за допомогою різних яскравих кадрів доносить історію окремого героя, історію, як вона є – правдиву та без прикрас. Про те, що кожен з обраних героїв мав вибір – думати лише про себе чи йти назустріч людям – і вибирав останнє.

Планується випустити 12 листівок. Усі вони утворять віртуальний календар, який міститиме дні народження всіх героїв. Електронні листівки будуть доступні з нового року на офіційному веб-сайті проекту «Ініціатива Різноманіття» за адресою www.diversipedia.org.ua. Кожен бажаючий отримає можливість щомісяця скачувати листівку, пересилати її своїм друзям та знайомим, аби разом відмічати день народження того чи іншого відомого світу героя.

Три листівки присвячені американському проповіднику Мартіну Лютеру Кінгу, засновнику філософії ненасильства Махатмі Ганді та віце-консулу Швейцарської дипломатичної місії в Будапешті за часів Другої світової війни Карлу Луцу.

«Видатні особистості є своєрідними маяками нашої цивілізації. Розповідаючи їхні життєві історії дітям та молоді, ми тим самим формуємо тісний зв’язок молодих людей з різними ідеями та культурами світу, презентуємо різні рольові моделі. Хто знає, можливо, саме в той час, коли хтось завантажить листівку з сайту та надішле своєму другу, маленьке серце наповниться натхненням творити дива та добрі справи. А тим часом друг клікає та читає про Карла Луца, Кінга чи Ганді…», ділиться враженнями Директор Східно-Європейський Інститут розвитку пані Мрідула Гош.

Персонажем електронної листівки, яка розпочинає серію, став Мартін Лютер Кінг, найвідоміший лідер руху за громадянські права 1960-х років, лауреат Нобелівської премії миру 1964 року. Кінг очолив цикл, тому що увесь світ відмічає його день народження у першому місяці кожного нового року – 15 січня. Тож Календар розпочинається саме з нього.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті