500 українців з фальшивими візами депортують з Америки

prapori-America-UkraineЗа повідомленням газети ”Сегодня“, американське ФБР та український ГУБОЗ нещодавно викрили міжнародну злочинну групу, яка діяла під прикриттям співробітників дипломатичної місії Штатів в Україні.

Так, злочинці за $ 10-12 тис. відкривали бажаючим виїхати до США багаторазові візи з гарантією подальшого отримання водійських прав, що дає можливість ідентифікувати особу як громадянина США.

За уточненими даними, послугами угруповання скористалися близько 500 емігрантів з Тернопільської, Івано-Франківської, Київської областей та Києва, які виїхали до Штатів та отримали водійські посвідчення, страховки, інші документи, які допомагають при отриманні американського громадянства. Зараз ці особи встановлюються, ідентифікуються та вирішується питання щодо їх депортації до України.

“Вони вже навряд чи коли-небудь зможуть поїхати в США – в’їзд їм туди закриють”, – сказав виданню на умовах анонімності співробітник ГУБОЗ.

“Але оскільки ці люди потрапили туди за справжніми, а не підробленими візами, залучити їх до відповідальності, на мій погляд, не вдасться ні в Штатах, ні в Україні”, – додав він.

“Деякі після депортації погрожують ще й до суду подати – мовляв, продали тут квартири, дачі, машини, цінності, а тепер залишилися ні з чим. Й доведіть, що ми платили за візи комусь у кишеню”, – відзначив співробітник Генпрокуратури.

Що ж до 7 членів злочинного угрупування, включаючи 2-х звільнених службовців посольства в Києві (громадян України) та директора великої київської турфірми, то, на думку джерела, їм уникнути покарання не вдасться, але ступінь провини визначать судові інстанції. Зараз порушено дві кримінальні справи – їх розслідує столичний міліцейський главк.

Щоб закріпити оперативні матеріали і довести протиправні дії учасників угруповання, ролі звичайних “клієнтів” зіграли агент ФБР та два співробітники ГУБОЗ. Українським оперативникам довелося навіть додатково відкрити шенгенські візи та на кілька днів виїхати до Європи – з такими позначками кандидати на виїзд до США користувалися на співбесіді в американському посольстві великою довірою.

У деяких турфірмах кажуть, що даний скандал їм роботу поки не ускладнив, але побоюються, що посольство США може припинити видачу українським громадянам 5-річні візи.

Віза в Португалію
Посольство Португалії в Україні

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті