Ціни на нерухомість у Португалії знову почнуть зростати

neruhomist3Зростання цін у найближчі 5 років може скласти до 75%!
Такі прогнози пролунали в Португальській національній асоціації ріелторів. Ринок португальської нерухомості вже почав відновлюватися після кризи. У другому кварталі цього року ціни на нерухомість в Португалії зросли на 1,7%, а кількість заявок на нове будівництво зросла на 12,3%.

У країні існує багато передумов для майбутнього зростання ринку. «Основний потенціал ринку – це нерухомість на узбережжі, яка стає все більш популярною у зарубіжних гостей, – пояснили в Національній асоціації ріелторів. – Ріелтори з різних країн не раз визнавали Португалію одним з найкращих місць для інвестування в нерухомість у Європі». За прогнозами Асоціації, потенціал для зростання цін на нерухомість Португалії до 2015 р. складає від 50 до 75%.

Однак кредит на придбання нерухомості з кожним днем отримати дедалі важче, тому в ряді регіонів країни частка угод з оренди житлової нерухомості становить більше третини від загального числа угод з житлом. Згідно з дослідженням, в округах Лісабон, Порто, Сетубал, Лейрія, Брага, Фару та Евора сукупний попит на оренду складає більше 50% від усього обсягу житла в країні. При цьому кількість нерухомості, призначеної для оренди, не перевищує 3% від сумарної кількості португальського житла. Високий попит на оренду відзначається по всій Португалії, а не тільки у великих містах, як це було раніше. В даний час орендні ставки коливаються в межах 450-800 євро на місяць.

Також відзначимо, що 70% від виставлених на продаж житлових об’єктів становлять дво-та трикімнатні квартири вартістю 1600-2000 євро за 1 кв. м. При цьому найбільшим попитом користуються двокімнатні квартири вартістю від 99 до 140 тис. євро. 25% потенційних покупців цікавляться віллами.

Детальніше
Нерухомість в Португалії
Новини нерухомості в Португалії

Джерело: www.maiak.org

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті