Чиста електрика наступає

Португалія та Великобританія мають амбіційні плани щодо створення спільно з промисловою групою Renault-Nissan екологічно чистої транспортної системи, як повідомляє “Бізнес & Балтія”. У центрі концепції – повсюдне введення електрокарів. Для цього в обох країнах на кошти держави та приватних компаній уже найближчим часом буде створена мережа зарядних станцій.

У Португалії вже у наступному році побудують 320 таких станцій, а до кінця 2011 року – 13 тисяч. 29 червня 2009 уряд Португалії підписав відповідні угоди з 25 містами, а також ключовими автомагістралями і паркувальними станціями. Був представлений прототип заправної станції, розроблений спільно з компанією Nissan. У країні вже існує розвинена електромережу для підзарядки електрокарів, звана Mobi-E.
Наступного року уряд Португалії має намір знизити на п’ять років ставку прибуткового податку для фізосіб, що володіють електрокарів, і податку для юросіб – їх оптових покупців. На електротягу до кінця реалізації проекту планується перевести 20% громадського транспорту.

Спільно з урядами Великої Британії та Португалії Nissan Motor планує побудувати два заводи з виробництва новітніх іонно-літієвих батарей. Запланована виробнича потужність кожного з підприємств складає 60 тис. батарей на рік. Nissan інвестує до Португалії близько 250 млн. євро і створить не менше 200 робочих місць.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті