Бідні діти Португалії

diti-PortugaliiЗа даними Євростату, майже кожна четверта дитина в Португалії проживає в умовах, офіційно іменованих бідністю. У порівнянні з минулим роком це число виросло на 2%, як повідомляє K2KNews

Через 20 років після прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини багато дітей в Португалії як і раніше позбавлені основних прав та життєво необхідних речей. Це при тому, що абсолютна більшість дітей п’ятирічного віку тут відвідують дошкільні навчальні заклади, що дає можливість встановити за ними певний контроль.

Адже, швидше за все, діти, які страждають від браку їжі та відсутність елементарних житлових умов у результаті навряд чи отримають адекватну освіту і зможуть інтегруватися в сучасне європейське суспільство.

Одним з факторів, що посилюють проблему бідності в країні, стає підліткова вагітність, рівень якої в Португалії найвищий в об’єднаній Європі.

І хоча Португалія витрачає сьогодні на освіту кожного юного громадянина в розрахунку на душу населення не менше Люксембургу, на жаль, результати поки не можна визнати задовільними.

Про Португалію взагалі

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

One Comments Post a Comment
  1. dmytro пишет:

    який графік роботи консульського відділу щодо отримання закордонного паспорту громадянина португалії

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті