У Португалії зростає безробіття

Незважаючи на те, що пік фінансово-економічної кризи пройдено, в Португалії триває зростання кількості безробітних.

Кількість безробітних іммігрантів, як повідомляє Маяк Португалії, зареєстрованих у серпні в португальських центрах зайнятості (IEFP), підвищився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 65%!

Усього кількість безробітних іммігрантів складає на сьогоднішній день 31 тис. 525 – що на 12 тис. 425 чоловік більше, ніж за аналогічний період минулого року. За даними IEFP, 34,1% іноземців (10 тис. 750 осіб), зареєстрованих на біржі праці, не отримують від держави грошової допомоги, що залишає їх у вкрай скрутному становищі, оскільки в переважній більшості випадків їм не доводиться розраховувати на допомога з боку близьких і родичів.

Найбільш значна кількість безробітних іммігрантів зареєстровано в регіоні Лісабона і Вале-де-Тежу – 19 тис. 791 чоловік, далі йде північний регіон – 4 тис. 472, Алгарве – 3 тис. 319, центральна частина країни – 2 тис. 903 і Алентейжу – 1 тис. 40 осіб.

Якщо дослідити національний склад, то найбільшу кількість безробітних спостерігається серед бразильських іммігрантів – 28,2% (8 тис. 879 осіб), а кількість безробітних іммігрантів зі східних країн становить 6 тис. 257.

Також, в серпні зареєстровано 23-відсоткове зростання національного рівня безробіття. Так, наприкінці серпня на біржі праці було зареєстровано на 93 тис. безробітних більше, ніж у серпні минулого року. Загальна кількість безробітних становить 9,1% від усього працездатного населення країни (510 тис. 356), з яких 32% (162 тис. 356) не отримують допомоги з безробіття.

Не можна не відзначити, що одночасно зі збільшенням зростання безробіття зростає і кількість громадян, які отримують Rendimento Social de Inserção (RSI – інструмент боротьби з бідністю та соціальним виключенням, соціальну допомогу). За даними Segurança Social, кількість безробітних, які отримають RSI, збільшилося на 15,3% з початок цього року і складає на сьогоднішній день 379 тис. 849 чоловік. До речі, це може стати одним із виходом для безробітних іммігрантів – отримувати хоча б мінімальні кошти на проживання.

Нагадаємо, що Rendimento Social de Inserção надається тим, хто перебуває у вкрай важкому матеріальному та соціальному становищі, не має права на допомогу з безробіття, виявляє готовність до роботи, професійного навчання або участі в інших заходах, спрямованих на те, щоб допомогти їм включитися в трудову та суспільне життя.

Робота в Португалії

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті