Безробіття іммігрантів в Португалії

zrostannya-bezrobittyaІммігранти в Португалії менш захищені від наслідків кризи, ніж місцеве населення.
Як відомо рівень безробіття в країні на даний момент б’є всі рекорди, досягши максимальних за останні 25 років цифр. Тільки за останні два роки – з травня 2008 по травень 2010 – цей показник збільшився на 56%. Але за цей же період рівень безробіття серед іноземних громадян, які проживають у Португалії, виріс … аж на 99%!
Згідно з даними Національного центру зайнятості Португалії, ще два роки тому на обліку на «біржі праці» були 19 тис. 500 іммігрантів, у травні ж цього року кількість іноземних громадян, які офіційно втратили роботу, досягло вже 38 тис. 900 чоловік! Причому, на думку наукового дослідника процесів міграції Педро Гоеша, ці цифри навряд чи є реальними, тому що величезна кількість іммігрантів з різних причин не реєструється в центрі зайнятості.
У той же час, як повідомляє Маяк Португалии, генеральний директор SEF в ефірі національного радіоканалу «Антена-1» закликав «не робити поспішних висновків», і не думати, що іммігранти у зв’язку з кризою і безробіттям залишають країну. «Я вже не одноразово звертав увагу на той факт, що всупереч проблемам, які виникли в країні через кризу, немає підстав робити висновки, що кількість іммігрантів скорочується», – заявив синьйор Мануел Палош. Більш того, як заявив чиновник: «Португалія залишається привабливою для іммігрантів, тому що кількість іммігрантів продовжує збільшуватися».
Так, за офіційними даними SEF в минулому році кількість іммігрантів збільшилася на 3,3% – при тому, що в минулому році більше 40 тис. іммігрантів прийняли португальське громадянство і перестали фігурувати в статистичних даних як іноземці. Синьйор Мануел Палош також розповів, що бразильці продовжують бути найбільш представницькою громадою, а українці утримують друге місце. У той же час, директор SEF звернув увагу на той факт, що приїзд «трудових мігрантів» зі Східної Європи істотно скоротився, але в той же час, зросла загальна кількість іммігрантів внаслідок процесу возз’єднання з сім’єю. Це доводить, що політика з інтеграції іммігрантів у суспільство, яка була розгорнена в останні роки, підтверджує свою ефективність.

Розкажи про це друзям у своєму блозі або підпишись

Не будь байдужим! Залиши коментар :)

Написати відповідь
stat24 -счетчик посещаемости сайта Топ100- Путеводители Реклама на сайті